İzlenme : 661 views - Yorum : 0

John (Adkins, The Expendables 2) komadan çıktığında, karısı ve kızının korkunç bir şekilde öldürüldüğünü öğrenir. Saldırı gözünün önünden gitmemektedir. Sonunda ailesini öldüren adamı Luc Deveraux (Van Damme) öldürmeye yemin eder. John gerçekliğe dönmeye çalışırken, UniSol tarafından takip edilmeye başlayınca işler daha da karmaşık bir hal alır. John Deveraux’a ile Andrew Scott’ın liderliğindeki (Lundgren) genetic olarak güçlendirilmiş savaşçılardan oluşan orduya yaklaştıkça, kendisi hakkında birçok şey keşfeder ve doğru olduğuna inandığı her şeyi sorgulamaya başlar.

Onları bu yazın aksiyon bombası The Expendables 2’de izlediniz, ama ünlü oyuncular Scott Adkins, Dolph Lundgren ve Jean-Claude Van Damme, Universal Soldier: Day of Reckoning ile geri dönüyor.

Yönetmenliğini John Hyams’ın üstlendiği filmin ilk fragmanında, Adkins’in intikam almak isteyen bir kahraman rolünde olduğunu görüyoruz. Adkins’in canlandırdığı karakter karısı ve kızının Luc Deveraux (Van Damme) tarafından öldürüldüğünü öğrendikten sonra intikam almak istiyor. Van Damme bu kez kötü adam rolünde yalnız değil. Filmin kötü adam kadrosunda Lundgren de var… truvafilmizle.net

Gösterim tarihi: 30 Kasım 2012
Truvafilm.com puanı: 6.1/10
IMDB puanı: 6.0/10
Yapım: 2012
Oyuncular: Jean-Claude Van Damme, Scott Adkins ve Dolph Lundgren
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo: John Hyams
Yönetmen: John Hyams
Alternatif İsim: Universal Soldier: Day of Reckoning


<

1.Parça 2.Parça

Yorumlar
Etiketler
DMCA.com Protection Status