Geniş Aile: Yapıştır! (2015) Full İzle :Truva Film – Film izle,Hd Film izle,Online Film izle,Full Hd Film izle, Erotik Film izle
bir daha link eklersen öldürürüm seni emin ol
Loading...

İzlenme : 131 views - Yorum : 0

Geniş Aile: Yapıştır! full izle 2015

Geniş Aile: Yapıştır izle filminin konusu: Cevahir’in babannesi Hafize ağır bir hastalık geçirir ve rehabilitasyon merkezinde tedavi görmesi gerekir. Masraflar için paraları olmayan aileye Cevahir bir şekilde destek olmak ister. Gerekli parayı bulmak için plan yapan Cevahir’in eline bir gömü haritası geçer. Cevahir’in bir iş çevirdiğini anlayan belalısı Koyu Bilal, Cevahir’in planını anlar ve haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yer olan Ayvalık’a gider. Cevahir de en yakın dostu Ulvi ile yollara düşer ve Ayvalık’ta buluşan dost ve düşmanları ummadıkları şeyler beklemektedir..

TV Dizisi olarak oldukça sevilerek izlenilen Geniş Aile dizisinin sinema versiyonu olarak sevenlerinin karşısına çıkan Geniş Aile: Yapıştır full izle filminin yönetmenliğini Ömer Uğur üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise dizideki kadroda değişiklik olmadan Ufuk Özkan , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Ahmet Sarsılmaz , Bora Akkaş gibi isimler bulunmaktadır. Truvafilm.com iyi seyirler diler.

Vizyon Tarihi: 09 Ekim 2015
Truvafilm.com puanı : 6.5/10
IMDB puanı : 6.8/10
Yapımı : 2015 – Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Ömer Uğur
Oyuncular : Ufuk Özkan , Fırat Tanış , Bülent Çolak , Ahmet Sarsılmaz , Bora Akkaş
Senaryo : Cüneyt inay

Fragman

Tek Part

Yorumlar

Bu yazı parola korumalı. Yorumları görmek için parolayı girin.
Etiketler
DMCA.com Protection Status