bir daha link eklersen öldürürüm seni emin ol

İzlenme : 0 views - Yorum : 0

Braven 2018 izle

Kanada yapımı Aksiyon dolu Braven filmini Türkçe olarak buradan izleyebilirsiniz. Geçimini odun keserek küçük işler yaparak sağlayan Joe Braven Kanada sınırında mütevazı sakin bir hayat sürdürürken başına beklenmedik şeyler gelecektir. Bir takım insanlar uyuşturucu ile Joe Braven’e ters düşer fakat basit bir odun kesici olarak görünse de Joe Braven bu uyuşturucu çetesine istediklerini vermez ve onlara karşı çıkar. Joe Braven’in küçük bir kulübesinde uyuşturucu saklamaya çalışan çete onu tehdit etse de Joe Braven’i fazla küçümsediklerinin farkında değillerdir. Ailesini ve kendisini korumak için yapması gereken her şeyi bilen ve bunlar için korkusuz bir savaşçıya dönüşen Joe Braven artık onlara ne ile karşı karşıya olduklarını gösterecektir. Jason Momoa tarafından sergilenen Joe Braven oyunculuğu son derece doyurucu ve etkileyicidir yani uzun soluklu bir aksiyon filmine hazır olun yiyeceklerinizi ve içeceklerini alın ve seyredurun 🙂 İyi seyirler…

Yönetmen: Lin Oeding
Senaryo: Michael Nilon, Thomas Pa’a Sibbett
Ülke: Kanada
Oyuncular: Jason Momoa, Jill Wagner, Garret Dillahunt
Süre: 93 Dakika
Tür: Aksiyon, Dram
IMDB: 6.3
Vizyon Tarihi: 01 Şubat 2018 (ABD)

İzlenme : 0 views - Yorum : 0

Annihilation izle

Diğer insan yaşam yerlerinden soyutlanmış gizli bir bölge olan Area X de yaşanan olağan dışı durumlar nedeniyle müdahale edilmek istenir fakat gönderilen her ekip ya geri dönmez yada geldiklerinde hastalıktan ölmeye başlar. Yeni bir ekip gönderilir ve bu ekip orada büyük keşifler yapar fakat birbirlerinden sakladığı sırları ortaya çıkınca işler karışmaya başlar. İyi seyirler..

Yönetmen: Alex Garland
Senaryo: Alex Garland, Jeff VanderMeer
Ülke: İngiltere, ABD
Oyuncular: Tessa Thompson, Natalie Portman, Oscar Isaac
Süre: 115 Dakika
Tür: Macera, Dram, Fantastik
IMDB: 7.2
Vizyon Tarihi: 12 Mart 2018 (Türkiye)

İzlenme : 0 views - Yorum : 0

Jumanji: Welcome to the Jungle izle

Bir video oyunu oynamak için bir araya gelen dört arkadaş oynadıkları oyunun ciddiyetinden habersizdir. Fazla geçmeden oyunun büyüleyiciliği ve acımasızlığını keşfeden ekip bu oyunu bitirmek ve oyundan kurtulmak için büyük bir maceraya doğru harekete geçmek zorundadır. İlk filmin devamı olan bu filmde yönetmenliği Jake Kasdan üstlenirken oyuncu kadrosununda Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas yer almaktadır. İyi seyirler..

Yönetmen: Jake Kasdan
Senaryo: Chris McKenna, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg
Ülke: ABD
Oyuncular: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart
Süre: 119 Dakika
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
IMDB: 7.1
Vizyon Tarihi:29 Aralık 2017 (Türkiye)

İzlenme : 0 views - Yorum : 0

Toy Story 3 izle

Woody, (Tom Hanks) Buzz (Tim Allen) ve diğer tüm oyuncaklar Andy (John Morris) koleje gittiği için bir kreşe bağışlanır. Andy’nin onları terk etmediğini oyuncaklara anlatmaya çalışan Woody diğerlerini tekrar eve gitmeye ikna etmek ile uğraşırken buradan gitmenin kolay olmadığını anlayacaktır.

Yönetmen: Lee Unkrich
Senaryo: John Lasseter, Andrew Stanton, Lee Unkrich
Oyuncular: Joan Cusack, Tim Allen, Tom Hanks
Ülke: ABD
Süre: 102 Dakika
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
IMDB: 8.3
Vizyon Tarihi: 02 Temmuz 2010 (Türkiye)

İzlenme : 0 views - Yorum : 0

Swordfish izle

Gabriel Shear (John Travolta) Kara Hücre isimli gizli bir terörle mücadele biriminin lideridir. Hükümetin kullanılmayan 6 milyar dolarlık fonunu terörizm ile mücadelede kullanmak ister fakat bunun için gelişmiş bir güvenlik sistemini geçmek zorundadır. Shear dünyanın en iyi bilgisayar korsanı Stanley Jobson’ı (Hugh Jackman) yardım için ikna eder. Stanley operasyona dahil olduktan bir zaman sonra ise aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder.

Yönetmen: Dominic Sena
Senaryo: Skip Woods
Oyuncular: Halle Berry, Hugh Jackman, John Travolta
Ülke: ABD, Avustralya
Süre: 99 Dakika
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
IMDB: 6.5
Vizyon Tarihi: 07 Eylül 2001 (Türkiye)

Toplam 123 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »
Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
Film Kategorileri
DMCA.com Protection Status