İzlenme : 13.034 views - Yorum : 0

Heroin(e) izle

Batı Virginia’daki uyuşturucunun ilerlemesi ve bir salgın haline gelmesinin üzerine hayat sıkıntılı bir hal almıştır. Bu filmde 3 kadın görevlinin nasıl uyuşturucu salgını ile savaştığının belgeselini izleyeceğiz. Bu kısa filmin yönetmenliğini Elaine McMillion Sheldon yapmaktadır.

Tür : Belgesel, Kısa film, Gerilim
Gösterim : 2017
Yapım : 2017

Fight clup dövüş kulübü izle

1999 yılında Edward NORTON ve Brad PİTT’İN baş rollerini paylaştığı Dövüş Kulübü ingilizcesi Fight Clup dönemine damga vurmuş mükemmel bir kült filmdir, kendisine has hayran kitlesi bulunan bu film dünyada devam eden ekonomik sistem ve kapitalizm’i ele almaktadır, ancak diğer filmlerden çok farklı bir tarzda başlıyor, Normal bir teması var gibi başlayan bu film ilerledikçe kabin basıncını kaybettirip seyirciye farklı tatlar sunuyor, Chuck Palahniuk’un kitabından beyaz perdeye uyarlanmıştır, psikolojik filmler arasında yerini hiç kaybettirmeyecek bu filmin oyuncuları ve senaryosu oldukça etkileyicidir, izleyenlerin genel itibari ile defalarca izlediği nadir filmlerdendir.

Yapımı : 1999 – ABD
Truvafilm.com puanı : 9.5/10
IMDB puanı : 9.8/10
Tür : psikoloji, Kült
Süre: 2 saat
Yönetmen : David Fincher
Oyuncular : Brad PITT, Edward NORTON, Helena Bonham Carter
Senaryo : Laray Mayfield
Orjinal İsim : Fight Clup

İzlenme : 476 views - Yorum : 0

Tedavi türkçe dublaj izle 2014

Tedavi türkçe dublaj izle filminin konusu: Ukala bir psikiyatrist olan ancak işinde oldukça iyi olan Xu Ruining, hastalarını tedavi etmek için hipnoz yöntemini kullanmaktadır. Ailesi tarafından terk edilmiş bir hastasının hal ve hareketleri doktorun ilgisini çeker ve onu tedavi etmek ister. Hayaletler gördüğünü iddia eden hastaya doktor Ruining inanmaz çünkü böyle şeyleri hurafe olarak görmektedir. Bunun üzerine hipnotedavi ile tedaviye başlayan doktor, hastasının rüyalarına konuk olur ve hastasının derinliklerine indikçe onun için endişelenmeye başlar.. 2014 – Çin yapımı Psikolojik türde olan Tedavi türkçe izle filminin yönetmen koltuğunda Leste Chen otururken, filmin oyuncu kadrosunda Jing Hu, Karen Mok, Zhong Lü gibi isimler bulunmaktadır. Truvafilm.com iyi seyirler diler.

Yapım: 2014 – Çin
Tür: Psikolojik
IMDB Puanı: 7.2
Truvafilm.com puanı: 7.3/10
Yönetmen: Leste Chen
Oyuncular: Chen Ting, Pro Fang, Ren Xiaoyan / Gu Jie, Luo Yusong, Xu Ruining
Orjinal İsim: The Great Hypnotist

İzlenme : 360 views - Yorum : 0

Sanık türkçe dublaj izle 2014

Sanık 2014 türkçe dublaj izle filminin konusunda 2001 – 2010 yıllarında Hollanda’da en çok konuşulan olaylar arasında olan gerçek bir hikaye anlatılmaktadır. Bu hikayede, Lucia De Berk adındaki bir hasta bakıcı çalıştığı bakım evinde 7 bebeği ve bir çok yaşlı hastayı öldürmekle suçlanmaktadır. Ancak bu suçlama için ne bir tanık vardır, ne de elle tutulur bir kanıt. Lucia De Berk’in gerçek adaleti arayışını anlatan psikolojik gerilim bir drama filmi.

2014 – Hollanda ve İsveç’te çekimleri tamamlanan Sanık 2014 türkçe izle filminin yönetmenliği Paula Van Der Oest’a aittir. 97 dakika süren ve IMDB’den 7.1/10 gibi yüksek bir puan almayı başaran Sanık 2014 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Barry Atsma , Fedja Van Huêt , Sallie Harmsen , Isis Cabolet , Marwan Kenzari gibi isimler bulunmaktadır. Truvafilm.com iyi seyirler diler.

Yapımı : 2014 – Hollanda , İsveç
Truvafilm.com puanı: 7.5/10
IMDB puanı: 7.1/10
Tür : Dram , Psikolojik
Süre: 97 Dak.
Yönetmen : Paula Van Der Oest
Oyuncular : Barry Atsma , Fedja Van Huêt , Sallie Harmsen , Isis Cabolet , Marwan Kenzari
Orjinal İsim: Lucia de B.

İzlenme : 6.047 views - Yorum : 1

Filmin başrollerini hepimizin tanıdığı ünlü aktristlerden Angelina Jolie ve Gattlin Griffith paylaşıyor.Yapımcılığını ve yönetmenliğini ünlü ClintEastwood’un üstlendiği film korku türünde karşımıza çıkıyor.Tarih ve korkunun birleşimi müthiş bir filmdir. Bebeği kaçırılan bir anne,daha sonrasında ise ona ulaşmasıyla duyduğu sevinç.Fakat iyice inceleme yaptıktan sonra asıl çocuğunun olmayışını anlaması onu çıldırtmaktadır.Kendi çocuğunun olmamasından dolayı yine bir arayış içine giren bu anne,farklı olayların içine girecektir.Perilerin değiştirmiş olduğu çocuğunu nasıl bulacağını çözmek için apansız bir güçle yarışacaktır… truvafilmizle.net

Gösterim tarihi: 22 Haziran 2007
Truvafilm.com puanı: 8.1/10
IMDB puanı: 7.8/10
Yapım: 2007
Oyuncular: Amy Ryan, Angelina Jolie, Jeffrey Donovan Jason Butler Harner, John Malkovich
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik, Suç, Tarih
Yönetmen: Clint Eastwood
Alternatif İsim:Changeling

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
DMCA.com Protection Status