İzlenme : 16.162 views - Yorum : 0

Amigo kızlar kampı izle

2010 yılı amerikan yapımı olan bu film +18 kategorisindedir, bir kamp’a giden güzel kızlar ile aynı okulda bulunan erkekler arasında geçen biraz erotik, komik ve eğlenceli gençlik filmi diyebiliriz, izlerken hem güzel kızları görüp aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

İzlenme : 1.113 views - Yorum : 0

Lise macerası 2014 türkçe dublaj izle

Yeni nesil bir Amerikan Pastası tarzında film olan ve gençlerin cinsellik dünyası üzerine kurulmuş Lise Macerası – Premature 2014 türkçe dublaj izle filminin konusu şöyle:
Lisede eğitim gören öğrencilerin cinsel hayatları konu edilen filmde, ergenlerin normal olarak doğal yollardan bekaretlerini kaybedene kadar normal olmayan yollarla defalarca bekaretlerini nasıl kaybettiği konu ediliyor. Bir grup ergen lise öğrencisi üzerinde durup onların cinsel yaşantısına değinen ABD yapımı olan filmin IMDB puanı ise 6.0’dır. Lise Macerası türkçe dublaj izle filmi için herkese iyi seyirler, lütfen iyi ya da kötü yorum yapmayı unutmayınız.

Gösterim tarihi: 2014 – ABD
truvafilmizle.net puanı: 6/10
IMDB puanı: 6/10
Yapım: 2014
Yapımcı: Orçun Benli
Filmin süresi: 93 Dak.
Oyuncular: Alan Tudyk , Carlson Young , Katie Findlay , Autumn Dial , Zoe Myers
Tür: Gençlik Filmleri
Senaryo: Dan Beers
Yönetmen: Dan Beers
Orijinal İsim: Premature

İzlenme : 1.632 views - Yorum : 0

1999 Yılında yayınlanan ilk filmiyle herkesin beğenisini toplayan Amerikan Pastası Ekibi yeniden karşımızda. O dönemin çılgın liseli gençleri artık evlenmiş aile sahibi olmuşlardır… bu ve diğer amerika pastası filmleri izlemek için Buraya giriş yapın

IMDB.Com Puanı: 7.2/10
Truvafilm.com Puanı: 7.2/10
Yapım Yılı : 2012
Gösterim Tarihi: 6 Nisan 2012
Türü: Gençlik, Komedi
Yönetmeni: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Senaryosu: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Oyuncuları: Jason Biggs, Alyson Hannigan ve Seann William Scott

Dünyanın sonuna şu anda 28 gün 6 saat 42 dakika 12 saniye var…Donnie, sorunlu bir ergenlik geçiren ancak buna karşın güçlü bir karaktere sahip, görünürde sıradan bir Amerikan gencidir. Ancak Donnie’nin iç dünyası, tahmin edilenden daha karmaşıktır. Donnie uzun süredir şizofreni tedavisi görmektedir. Donnie, bir yandan şizofrenisi ile savaşırken öte yandan okullarına yeni gelen Gretchen adında güzel bir kızla duygusal açıdan bir yakınlaşma yaşamaktadır.
Donnie’nin gündüzleri normal bir seyirde ilerleyen hayatı geceleri sekteye uğrar. Donnie’nin geceleri de gündüzleri kadar renklidir, çünkü Donnie bir uyurgezerdir… Donnie geceleri gizemli bir gücün rehberliğinde, kendi kontrolünün dışında şeyler yapmaktadır. Geleceği gören ve kendisini tehdit eden bu güç, her geçen an Donnie’yi daha çok ele geçirir. Donnie zamanda yolculuğun mümkün olduğu, çevresindeki insanlardan kanalların yayıldığı paralel bir evrene adım atmıştır. Sona yaklaşıldığında, zaman ve gerçeklik yitmiş, Donnie daha önce varlığından haberdar bile olmadığı bir boyutla karşı karşıya kalmıştır.
Bilimkurgu ve korku filmlerinin, tüyler ürpertici karışımı olarak tanımlanabilecek film, son dönemin en ilgi çekici bağımsız yapımlarından biri… truvafilmizle.net

Gösterim tarihi: 13 Haziran 2003
Truvafilm.com puanı: 8.3/10
IMDB puanı: 8.2/10
Yapım: 2003
Oyuncular: Drew Barrymore, Jake Gyllenhaal, Ashley Tisdale, Maggie Gyllenhaal
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem, Psikolojik, Gençlik
Yönetmen: Richard Kelly
Alternatif İsim:Donnie Darko

DMCA.com Protection Status