İzlenme : 370 views - Yorum : 0

Soysuzlar Çetesi türkçe dublaj izle 2009

Soysuzlar Çetesi türkçe dublaj izle filminin konusu: Fransa’nın Alman işgali altında olduğu sıralarda, her şeyin üstünde tuttuğu ailesinin, Nazi Albay Hans Landa’nın (Christoph Waltz) tarafından katledilmesine tanıklık eden Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) adlı kadın, ailesiyle beraber katledilmekten kurtularak Paris’e taşınır ve orada yeni bir kimlik sahibi olarak sinema işletmeciliği yaptığı yeni bir hayata kavuşur.

Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir.

Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar. Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.

Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2009
Truvafilm.com puanı : 8.0/10
IMDB puanı : 8.3/10
Yapımı : 2009 – ABD , Almanya , Fransa
Tür : Aksiyon , Dram , Komedi , Macera , Savaş
Süre: 153 Dak.
Yönetmen : Quentin Tarantino
Oyuncular : Brad Pitt , Christoph Waltz , Mélanie Laurent , Diane Kruger , Eli Roth
Seslendirenler : Samuel L. Jackson
Senaryo : Quentin Tarantino
Yapımcı : Quentin Tarantino , Lawrence Bender
Orjinal İsim : Inglourious Basterds

İzlenme : 341 views - Yorum : 0

Yaman Tilki türkçe dublaj izle 2009

Yaman Tilki türkçe dublaj izle filminin konusu: Mr. Fox adındaki tilki ailesine bakmakla yükümlüdür ve ailesine yiyecek götürmek için hırsızlık yapmaktadır. 3 zengin çiftçinin çiftliğine girerek tavuk ve hindi çalan Mr. Fox, bir gün bu sinirli çiftçiler tarafından yakalanır. Ancak tilki çiftçilerden daha zeki davranarak yakalandığı yerden aç kalmamak için çıkmaya çalışır..

Wes Anderson’un yönetmenliğini üstlendiği Animasyon türündeki Yaman Tilki türkçe izle filminin senaryosunu ise Wes Anderson , Roald Dahl isimleri kaleme almıştır. IMDB’den 7.8/10 gibi yüksek bir puan almayı başaran Mr.Fox türkçe izle filmi için truvafilmizle.net iyi seyirler diler.

Yapımı : 2009 – ABD , İngiltere
Truvafilm.com puanı : 7.0/10
IMDB puanı : 7.8/10
Tür : Animasyon , Aile , Komedi , Macera
Süre: 87 Dak.
Yönetmen : Wes Anderson
Oyuncular : Cate Blanchett , Owen Wilson , Meryl Streep , Michael Gambon , Bill Murray
Seslendirenler : George Clooney , Owen Wilson , Meryl Streep , Willem Dafoe , Michael Gambon
Senaryo : Wes Anderson , Roald Dahl
Yapımcı : Wes Anderson , Scott Rudin
Orjinal İsim : Mr. Fox

İzlenme : 325 views - Yorum : 0

Avatar 1 türkçe dublaj izle 2009

Efsanevi bir film olan Avatar türkçe dublaj izle filminin konusu: İnsanoğlu başka bir gezegen bulur ve bu gezegende insanlık için önemli bir kaynak vardır. Ancak gezegendeki bu kaynakları alabilmek için gezegende yaşayan varlıkların yok edilmesi gerekmektedir. İnsandan büyük, mavi ve kuyruklu yaratıkları içeriden fethetmek için onların formlarına geçmeyi başaran insanoğlu, bu iş için gönüllü kişileri toplar. Bu kişilerden birisi de Jake’dir. Jake, savaş sırasında bacaklarını kaybetmiştir ve tekerli sandalyeye mahkumdur. Jake, bu form değiştirme işlemi sayesinde o yaratıklar gibi göründüğü zaman yürüyebilme yeteneğini de geri kazanmıştır. Form değiştirim onların Pandora isimindei gezegenine giden Jake, Na’vi adı verilen Pandora halkının arasına sızar ve göreve koyulur. Ancak orada onun hayatı bir Na’vi dişisi tarafından kurtarılır ve her şey değişir.. Jake, o dişi Na’vi’ye aşık olur ve aslında Jake’nin oraya gelip bir Na’vi olması kendi kaderi olduğuna inanır.. Truvafilm.com iyi seyirler diler.

Vizyon Tarihi: 18 Aralık 2009
Yapımı : 2009 – İngiltere , ABD
Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik , Macera
Süre: 162 Dak.
Yönetmen : James Cameron
Oyuncular : Michelle Rodriguez , Sam Worthington , Zoe Saldana , Sigourney Weaver , Giovanni Ribisi
Senaryo : James Cameron
Yapımcı : James Cameron , Colin Wilson

İzlenme : 20.741 views - Yorum : 0

The Band

The Band Erotik Film izle…

İzlenme : 670 views - Yorum : 0

Watchmen

Watchmen Filmi Türkçe Dublaj izle 2009; Süper kahramanların varolduğu 1985 yılı alternatif evreninde Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyetler Birliği arasındaki gerilim tepe noktasına çıkmıştır…

Komedyen lakaplı süper kahramanın öldürülmesi olayını soruşturan Rorschach, kahramanları gözden düşürmek ve öldürmek için düzenlenen dehşetengiz komployu gün ışığına çıkarır. Arkadaşlarının geçmişiyle ilgili geniş kapsamlı komplonun tarihin akışını değiştirecek boyutta olduğunu keşfedecektir.iyi seyirler…

Gösterim tarihi: 06 Mart 2009
truvafilmizle.net puanı: 6.5/10
IMDB puanı: 7.6/10
Yapım: 2009
Oyuncular: Carla Gugino, Jackie Earle Haley, Patrick Wilson
Tür: Aksiyon, Gizem, Bilim Kurgu
Senaryo: David Hayter
Yönetmen: Zack Snyder
Orijinal İsim: Watchmen

DMCA.com Protection Status