İzlenme : 296 views - Yorum : 0

İblisin Oğlu 13. Vahşet yerli film izle 2013

İblisin Oğlu 13. Vahşet full izle filminin konusu: Gazetecilik son sınıf öğrencisi olan bir grup genç, okul için bitirme tezleri hazırlamaktadır ve bu tez için tuhaf olan olayları araştırmaktadırlar. Araştırmaları çok uzun sürmez ve 8 tane dağcının kayboluşunu araştırmak için işe koyulurlar. Dağcıların kaybolduğu dağa giderler ve olayla alakası olduğunu düşündükleri bir dağ evine girerler. O dağ evinde yaşayan Wild’in hikayesine bakacaklardır. Ellerindeki kamerayı kayda alıp araştırmaya başlayan genç grup 13 sayısının arkasındaki laneti göreceklerdir.. Truvafilm.com İblisin Oğlu 13. Vahşet izle filmi için iyi seyirler diler, lütfen film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Vizyon Tarihi: 27 Aralık 2013
Truvafilm.com puanı: 3.0/10
Yapımı : 2013 – Türkiye
Tür : Gerilim , Korku
Yönetmen : Emre Kaya
Oyuncular : Coşkun Kemer , Merve Uçar Cangöz , Yiğit Dören , Fevzi Altunbulak , Kemal Özyakut
Senaryo : Zafer Kaya
Yapımcı : Zafer Kaya

İzlenme : 495 views - Yorum : 0

Meddah yerli film izle 2013

Meddah filmi full izle filminin konusu: Aziz, eskiden çok ünlü olan ancak zamanla ününden eser kalmayan bir tiyatro oyuncusudur. İki yakın arkadaşıyla otel odalarında hayatını sürdüren Aziz’in arkadaşı Veli, Aziz’e ufak tefek gösteriler ayarlayarak ve meddahlık yaparak konaklama parasını çıkarmaktadırlar. Ancak Aziz eskisi kadar genç ve dinç değildir. Giddikçe yaşlanan Aziz’in yavaş yavaş sağlığı da bozulmaktadır ve kendini çok yorgun hissetmektedir. Artık son günlerini yaşadığını düşünen Aziz, geçmişte yaptığı bir hatayı düzeltip yaşadığı vicdan azabından kurtulmak ister. Bu nedenle Veli’nin ekibiyle birlikte bir turneye çıkmak için Veli’ye yalvarır. Ne Veli, ne de diğer yakınları olayı tam olarak anlamasalar da Aziz’i kıramayıp isteğini kabul eder.. Truvafilm.com iyi seyirler diler, lütfen film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Vizyon Tarihi: 28 Mart 2014
Truvafilm.com puanı: 4.0/10
IMDB puanı: 4.3/10
Yapımı : 2013 – Türkiye
Tür : Dram
Yönetmen : Batur Emin Akyel
Oyuncular : Haldun Boysan , Beyza Şekerci , Hakan Gerçek , Mehmet Atay , Tolga Evren
Senaryo : Batur Emin Akyel

Sen Aydınlatırsın Geceyi yerli film izle

Sen Aydınlatırsın Geceyi tek part izle filminin konusu: Manisa’nın Akhisar ilçesinde babasıyla birlikte yaşayan Cemal, kendisine ait bir berber dükkanı işletmektedir. Bir gün Cemal bu zamana kadar hiç hissetmediği bir sıkıntıyı içinde hisseymeye başlar. İçindeki bu sıkıntının ne olduğunu bir türlü anlayamaz. Cemal’in bu kasabadaki tanıdığı herkesin bir özel gücü vardır. Kimisi zamanı kontrol edebilmekte, kimi duvarların arkasını görmekte, kimisi de ölümsüzdür. Fakat hiç biri bu özelliklerine rağmen süper kahraman değildir. Çünkü bu insanlar insan olduğunu bilmektedir ve bu özelliklerini görmezden gelerek yaşamaktadırlar..

Senaryosu, yapımcılığı ve yönetmenliği Onur Ünlü’ye ait olan Sen Aydınlatırsın Geceyi 720p izle filminin oyuncu kadrosunda Demet Evgar , Ali Atay , Ahmet Mümtaz Taylan , Ezgi Mola , Serkan Keskin gibi ünlü oyuncular bulunmaktadır. 2013 yapımı olan Sen Aydınlatırsın Geceyi full izle filmi için truvafilmizle.net iyi seyirler diler, lütfen film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Vizyon Tarihi: 01 Kasım 2013
Truvafilm.Com Puanı: 8.0/10
IMDB Puanı: 8.1/10
Yapımı : 2013 – Türkiye
Tür : Fantastik
Süre: 107 Dak.
Yönetmen : Onur Ünlü
Oyuncular : Demet Evgar , Ali Atay , Ahmet Mümtaz Taylan , Ezgi Mola , Serkan Keskin
Senaryo : Onur Ünlü
Yapımcı : Orkun ünlü

İzlenme : 539 views - Yorum : 0

Tamam mıyız yerli film izle

Tamam Mıyız full izle filminin konusu: İhsan adındaki genç kolları ve bacakları olmayan bedensel özürlü bir gençtir ve bu engellerinden dolayı günden güne hayata daha çok küsmektedir. Kafasındaki hayalleri artık gerçekleştirememekten korkan ve yaşamı boyunca annesine yük olma korkusuyla yaşamaktadır. Diğer yandan da Temmuz adındaki genç hayallerini gerçekleştirmek için ailesinin yanından ayrılıp hayallerinin peşinden koşmaktadır. Mesleği Heykeltraş olan ve bu meslekte ilerlemek isteyen Temmuz’un bir de kız arkadaşı vardır. Bir gün kız arkadaşı beklemediği şekilde Temmuz’u terk eder ve çok geçmeden Temmuz’un işi de kötüye gitmeye başlar. Günlerden bir gün şans eseri Temmuz ve İhsan’ın yolları kesişir ve o günden sonra iki genç için de yeniden doğma günüdür. Tamam Mıyız 720p izle filmi için truvafilmizle.net iyi seyirler diler.

Truvafilm.com Puanı: 7.0/10
IMDB Puanı: 7.0/10
Vizyon Tarihi: 29 Kasım 2013
Yapımı : 2013 – Türkiye
Tür : Dram
Süre: 92 Dak.
Yönetmen : Çağan Irmak
Oyuncular : Aslı Enver , Gürkan Uygun , Aras Bulut İynemli , Sumru Yavrucuk , Deniz Celiloğlu
Senaryo : Çağan Irmak
Yapımcı : Tims Productions

telif hakları nedeniyle kaldırılmıştır.

İzlenme : 614 views - Yorum : 0

161-290x405

Mc Dandik Yerli Film izle 2013; Öksüz ve yetim bir çocuk olarak büyüyen Dandik, hayatı boyunca çeşitli sorunlarla karşılaşmış ve her birini tek başına halletmeyi başarmıştır. Bir gün seneler önce kaybettiği çocukluk aşkı Aslı ile karşılaştığında ise hayatı değişir. Dandik, aşkının peşinden gitmeye kararlıdır ancak o esnada karşısında beklenmedik bir düşman vardır. Bu kötü adamı alt etmeye çalışırken çeşitli zorluklar ve engellerle karşılaşır ancak aşkından vazgeçmeyi bir an bile aklından geçirmez. Dandik’in tek isteği mutlu bir hayat kurmaktır ve bu yolda tek yardımcısı en yakın arkadaşı Fiko olacaktır.iyi seyirler…

Gösterim tarihi: 06 Aralık 2013
truvafilmizle.net puanı: 5.5/10
IMDB puanı: 3.6/10
Yapım: 2013
Oyuncular: Fect Özay, Ragga Oktay, Zerrin Arıkan
Tür: Komedi
Senaryo: Ragga Oktay
Yönetmen: Cem Yaz, Ragga Oktay
Orijinal İsim: Mc Dandik

DMCA.com Protection Status