İzlenme : 534 views - Yorum : 0

Birleşen Gönüller full İzle

Birleşen Gönüller full izle filminin konusu: Yunus ve Dilek 2. dünya savaşında Türkiye’deki iyi yaşam koşullarından vazgeçip Kazakistan’a gider ve orada okul açarak çocuklara yardım ederler. Dilek, orada kendini yalnız hissetmektedir ve Kazakistan’ın durumu tahmin ettiğinden daha kötüdür. Ancak Dilek orada Cennet adında bir kız ile tanışır ve onun yaşadığı aşka hayran kalır. Kuzey Kafkasya Türklerinden Niyaz ve Cennet daha çiçeği burnunda evliyken savaşın sert darbesiyle ayrılmak zorunda kalırlar. Ama birbirlerine bir söz verirler. Cennet sonuna kadar onu bekleyecektir ve Niyaz ne olursa olsun geri dönecektir..

24 Ekim 2014 tarihinde vizyona giren ve IMDB’den 8.3/10 gibi yüksek bir puan almayı başaran Birleşen Gönüller izle filminin yönetmenliğini Hasan Kıraç üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda Hande Soral , Fikret Hakan , Serkan Şenalp , Ferdi Akarnur , Atılgan Gümüş gibi isimler bulunmaktadır.

Vizyon Tarihi: 24 Ekim 2014
truvafilmizle.net puanı : 8.0/10
IMDB puanı : 8.3/10
Yapımı : 2014 – Türkiye
Tür : Dram
Yönetmen : Hasan Kıraç
Oyuncular : Hande Soral , Fikret Hakan , Serkan Şenalp , Ferdi Akarnur , Atılgan Gümüş
Senaryo : Serkan Birlik , Özge Aras
Yapımcı : Ahmet Gül

İzlenme : 385 views - Yorum : 0

Çilek filmini izle 2014

Çilek filmi izle filminin konusu: Çilek, küçük bir kasabada yaşayan güzel bir kızdır. En büyük hayali İstanbul’a gidip büyük bir şarkıcı olmak olan Çilek, yaşadığı kasabada sevgilisi olan Hayri’nin barında şarkı söylemektedir. Kaan ise, çocukluktan beri Çilek’e kör kütük aşıktır ve bir gün cesaretini toplayıp Çilek’e açılmaya karar verir. Sevgisini Çilek’e anlatan Kaan, ona hayallerini gerçekleştirebileceğine inandırır ve Çilek de Kaan’a aşkını sunar. İkili, Hayri’nin ortada olmadığı bir gün İstanbul’un peşini tutar fakat çok geçmeden Hayri ve adamları yanlarına Emniyet’i de alıp peşlerine düşer!

19 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini Emrah Sönmez üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda İlker Aksum , Halil Sezai Paracıkoğlu , Azra Akın , Bülent Şakrak , Selen Öztürk gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

Vizyon Tarihi: 19 Eylül 2014
Truvafilm.com puanı : 6.0/10
IMDB puanı : 6.1/10
Yapımı : 2014 – Türkiye
Tür : Dram , Macera , Polisiye
Süre: 100 Dak.
Yönetmen : Emrah Sönmez
Oyuncular : İlker Aksum , Halil Sezai Paracıkoğlu , Azra Akın , Bülent Şakrak , Selen Öztürk
Senaryo : Çağlayan Neyman
Yapımcı : Halil Sezai Paracıkoğlu

Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk yerli film izle 2014

Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk full izle filminin konusu: Kerim, erotik filmlerde ufak roller alıp karın tokluğuna para kazanan ve çevresinde dostu Basit’den başka arkadaşı olmayan biridir. Hayatı böyle devam ederken Kerim, zengin bir babasının olduğunu öğrendiğinde hayatı değişmeye başlar. Ölüm döşeğinde olan babası oğlunu son kez görmek ister. Kerim, dostu Basit’i de alıp babasının büyük malikanesinin yolunu tutar. Malikaneye giden Kerim burada üvey annesi Peri ile üvey kardeşleri Rüya ve Arif ile tanışır. Malikanede herkes birbirinden nefret etmektedir ve Kerim her şeyi şaşkınlıkla izlemektedir. Kerim, babasının bir tarikatın lideri olduğunu öğrenince daha da çok şaşırır. Kerim’in de mirasa ortak olduğunu duyduklarında her şey daha da karmaşık bir hal alır ve komik olaylar yaşanmaya başlar..

Vizyon Tarihi: 19 Aralık 2014
Truvafilm.com puanı : 5.0/10
IMDB Puanı : 5.4/10
Yapımı : 2014 – Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Semra Dündar
Oyuncular : Yıldırım Memişoğlu , Bülent Çolak , Metin Zakoğlu , Fatma Toptaş , Çiğdem Tunç
Senaryo : Semra Dündar
Yapımcı : Kült Film

İzlenme : 391 views - Yorum : 0

Deniz Seviyesi full izle 2015

Deniz Seviyesi full izle filminin konusu: Damla yaşadığı Ayvalık’ı 8 sene önce terk etmiş ve Amerika’ya yerleşmiştir. Şimdi Amerika’nın New York eyaletinde yaşamını sürdüren ve orada yabancı bir adamla evlenen Damla, hem iyi bir aile kurmuş hem de işinde başarılı bir kadındır. Damla 6 aylık hamileyken, büyüdüğü yazlık evinin satılacağını öğrenir ve kocasını alarak Türkiye’ye dönerler. Damla’nın Türkiye’ye gittiğinde ilk düşündüğü şey ise bir haber bile vermeden terk ettiği eski sevgilisi Burak ile yüzleşmektir. Burak ise Damla’yı hayatından tamamen çıkarmış ve kendine yeni bir hayat kurmuştur. Damla, Burak’a yıllardır sakladığı sırrını anlatmakta kararlıdır.. Yönetmenliğini Nisan Dağ, Esra Saydam’ın üstlendiği Deniz Seviyesi izle filmi için truvafilmizle.net iyi seyirler diler.

Vizyon Tarihi: 07 Kasım 2014
Truvafilm.com Puanı : 6.5/10
IMDB Puanı : 7.0/10
Yapımı : 2014 – Türkiye
Tür : Dram , Komedi , Romantik
Süre: 105 Dak.
Yönetmen : Nisan Dağ, Esra Saydam
Oyuncular : Ahmet Rıfat Şungar , Damla Sönmez , Serdar Yeğin , Ayça Yağcıoğlu , Sanem Öge
Senaryo : Nisan Dağ , Esra Saydam
Yapımcı : Esra Saydam
Diğer İsim : Across the Sea

İzlenme : 339 views - Yorum : 0

Mutlak Adalet full izle 2014

Mutlak Adalet full izle filminin konusu: İzmir’de öğretmenlik yapan Metin’in karısı Bahar ve kızı Ece ile kurduğu mutlu bir yaşamı vardır. Bir akşam okul çıkışı eve gider ve gördüğü manzaraya inanamaz. Evine 3 hırsız girip karısı Bahar’a tecavüz etmiştir. Bunun üzerine Metin deliye döner ve hırsızların peşinden koşarak birini öldürür. O günden sonra Metin’in hayatı eskisi gibi olmayacaktır. İçindeki intikam hırsını durduramayan Metin’in ve çevresindeki insaların yaşamı tamamen değişecektir.

25 Nisan 2014 tarihinde ülkemizde vizyona giren Mutlak Adalet izle filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Hüseyin Eleman üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Bülent Çolak , Bihter Dinçel , Ozan Akbaba , Didem Soydan , Yerkan Kahraman gibi isimler bulunmaktadır. Truvafilm.com iyi seyirler diler.

Vizyon Tarihi: 25 Nisan 2014
Truvafilm.com puanı: 6.0/10
IMDB puanı: 8.3/10
Yapımı : 2014 – Türkiye
Tür : Dram
Süre: 84 Dak.
Yönetmen : Hüseyin Eleman
Oyuncular : Bülent Çolak , Bihter Dinçel , Ozan Akbaba , Didem Soydan , Yerkan Kahraman
Senaryo : Hüseyin Eleman
Yapımcı : Ceyda Azman

DMCA.com Protection Status
SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN EĞER BAHİS SEVİYORSANIZ LİNKTEN ÜYE OLARAK BAHİS YAPABİLİRSİNİZ TAMAMEN GÜVENİLİR VE BU LİNKE ÖZEL %200 İLK ÜYELİK BONUSU MEVCUTTUR.