İzlenme : 844 views - Yorum : 1

Ertuğrul 1980 Full İzle 2015

Türkiye – Japonya dostluğunun başlangıcını konu alan Japon – Türk ortak yapımı Ertuğrul 1980 filminde, 1980 yılında Osmanlı fırkateyni Ertuğrul gemisi batar. Ertuğrul’un gemi mürettebatlarını kurtarmaya gelen Japon ekibinin çabaları ve Saddam Hüseyin’in korkusuyla Tahran’da mahsur kalan mahsur kalan 215 Japon vatandaşının, Turgut Özal’ın talimatıyla THY tarafından İran-Irak savaşından kurtarılmasının çarpıcı öyküsünü kurgusal bir senaryoyla anlatılıyor.

25 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini Mitsutoshi Tanaka üstlenirken, filmin senaryosu Eriko Komatsu’ya aittir. IMDB’den 7.4/10 puan alan filmin oyuncu kadrosunda ise Masaaki Uchino , Kenan Ece , Shiori Kutsuna , Alican Yücesoy , Uğur Polat gibi isimler bulunmaktadır.

Vizyon Tarihi: 25 Aralık 2015
Truvafilmizle.com puanı : 7.5/10
IMDB puanı : 7.4/10
Yapımı : 2015 – Türkiye , Japonya
Tür : Dram , Savaş
Süre: 132 Dak.
Yönetmen : Mitsutoshi Tanaka
Oyuncular : Masaaki Uchino , Kenan Ece , Shiori Kutsuna , Alican Yücesoy , Uğur Polat
Senaryo : Eriko Komatsu
Yapımcı : Böcek Yapım

İzlenme : 552 views - Yorum : 0

Delibal full izle 2016

Delibal sansürsüz izle filminin konusu: Sulh, üniversitede eğitim gören bir gençtir. Her üniversite öğrencisi gibi hayatını yaşayan Sulh, ek olarak da amatör olarak müzik ile uğraşmaktadır. Sulh, bir gün üniversitede Füsun adında bir kız ile karşılaşır ve ona aşık olur. Uzun zamandır aradığı aşkı bulan Sulh, sevdiği kızın peşinden gitmeye karar verir. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır çünkü Füsun okulu birincilikle bitirip Amerika’ya master yapmaya gitme peşindedir. Sonunda Füsun’u ikna etmeyi başaran Sulh, masal gibi bir ilişki yaşamaya başlar. Ancak her masal gibi bu masal da bir gün bozulur..

25 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve oldukça beğenilen Delibal filminin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken, filmin senaryosunu Yıldırım Türker kaleme almıştır. IMDB’den 6.7/10 puan almayı başaran filmin oyuncu kadrosunda ise Çağatay Ulusoy , Leyla Lydia Tuğutlu , Nazan Kesal , Hüseyin Avni Danyal , Laçin Ceylan gibi ünlü isimler bulunmaktadır. Truvafilm.com iyi seyirler diler.

Vizyon Tarihi: 25 Aralık 2015
Truvafilm.com puanı : 7.0/10
IMDB puanı : 6.7/10
Yapımı : 2015 – Türkiye
Tür : Romantik
Süre: 115 Dak.
Yönetmen : Ali Bilgin
Oyuncular : Çağatay Ulusoy , Leyla Lydia Tuğutlu , Nazan Kesal , Hüseyin Avni Danyal , Laçin Ceylan
Senaryo : Yıldırım Türker
Yapımcı : Kerem Çatay

İzlenme : 425 views - Yorum : 0

Kardeşim Benim full izle 2015

Kardeşim Benim full izle filminin konusu: Hakan ve Ozan kardeştir, Hakan 30’lu yaşlarda, alternatif Emir ışık Albümleri yapan tanınmış bir sanatçıdır. Ozan ise 28 yaşında bir pop yıldızıdır. Hakan her ne kadar magazin karşısına çıkmayı sevmese de kardeşi Ozan ile küslükleri magazinin sürekli dikkatini çekmektedir.

Bu iki kardeşin annesi genç yaşta vefat etmiştir. Babaları Erkan ise düğün şarkıcılığı yapmaktadır ve gittiği yerlere bu iki kardeşi de götürerek idare etmiştir. Büyüdüklerinde ise bir sebepten küsen bu iki kardeşin yolları birbirlerinden ayrılmıştır. Babaları hasta olup yataklara düşmüştür ancak bu ikili babalarını farklı zamanlarda ziyaret edip karşılaşmamaya özen göstermiştir. Babaları ölüm döşeğindeyken görüşmek zorunda olan ikili, babalarının ölümünden sonra hiç görüşmemeyi planlasa da babalarının vasiyeti buna engel olacaktır..

Vizyon Tarihi: 15 Ocak 2016
Truvafilm.com puanı : 6.5/10
IMDB puanı : 6.1/10
Yapımı : 2015 – Türkiye
Tür : Dram , Komedi , Romantik
Süre: 120 Dak.
Yönetmen : Mert Baykal
Oyuncular : Murat Boz , Burak Özçivit , Aslı Enver , Burak Satıbol , Ahmet Gülhan

İzlenme : 1.221 views - Yorum : 0

Düğün Dernek 2: Sünnet full izle 2015

İlk filmiyle izleyicilerin beğenilerini toplayan Düğün Dernek filminin devamı niteliğinde çekilen ikinci filminde ise bitirim ekip İsmail’in torunu Matias’ın sünneti için bir araya geliyor. Ancak bir sorunları vardır. Matias’ın Letonyalı annesinin ailesi torunlarının sünnet olmasına karşı çıkarlar. Bu sorunun üstesinden gelmek için bir plan yapan bitirim ekip, Matias’ı Sivas’a getirip toplu sünnet etkinliğinde sünnet ettirmek için kolları sıvar. Büyük bir maceraya atılan ekipten Tüpçü Fikret ise Sivas Büyük Otel’de çalışan Leyla’yı tavlamak için elinden geleni yapacaktır.

04 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren Düğün Dernek 2 full izle filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir üstlenmektedir. IMDB’den 7.1/10 alan bu güzel filmin oyuncu kadrosunda ise Kardeş Payı ve İşler Güçler dizileriyle seyircilerin gönlünü kazanan Ahmet Kural , Murat Cemcir , Şinasi Yurtsever isimlerinin yanı sıra Rasim Öztekin , Devrim Yakut gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

İzlenme : 423 views - Yorum : 0

8 Saniye full izle 2015

8 Saniye sansürsüz izle filminin konusu: Esra, küçüklüğünden bu yana bir takım düşler görmektedir. Bu kurduğu düşlerin gerçekleşmesiyle de dehşete kapılmaktadır. Esra’nın hayattaki amacı, düşlerinde gördüğü erkeği bulmak ve karşılaştığı zorluklardan kurtulup özgürlüğüne kavuşmaktır.

27 Şubat 2015 tarihinde ülkemizde vizyona giren yerli filmin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstlenirken, filmin senaryosunu Esra İnal , Nuran Evren Şit isimleri kaleme almıştır. IMDB’den 7,2/10 puan almayı başaran filmin oyuncu kadrosunda ise Esra İnal , Fırat Çelik , Fahri Öğün Yardım , Mehmet Kurtuluş , Devrim Yakut gibi isimler bulunmaktadır. Truvafilm.com iyi seyirler diler.

Vizyon Tarihi: 27 Şubat 2015
Truvafilm.com puanı : 6.0/10
IMDB puanı : 7.2/10
Yapımı : 2015 – Türkiye , Almanya
Tür : Dram
Yönetmen : Ömer Faruk Sorak
Oyuncular : Esra İnal , Fırat Çelik , Fahri Öğün Yardım , Mehmet Kurtuluş , Devrim Yakut
Senaryo : Esra İnal , Nuran Evren Şit
Yapımcı : Til Schweiger , Necati Akpınar

DMCA.com Protection Status
SİTEMİZE DESTEK OLMAK İÇİN EĞER BAHİS SEVİYORSANIZ LİNKTEN ÜYE OLARAK BAHİS YAPABİLİRSİNİZ TAMAMEN GÜVENİLİR VE BU LİNKE ÖZEL %200 İLK ÜYELİK BONUSU MEVCUTTUR.